2021-08-18 Vilniaus miesto savivaldybės Vaidegių telkinio smėlio ir žvyro išteklių naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas

Pradedamas Vilniaus miesto savivaldybės Vaidegių telkinio smėlio ir žvyro išteklių naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas. Taip pat dokumentai yra pateikti TPDRIS Nr. S-VT-13-19-648, bei LGT prie AM interneto svetainėje.

Brėžiniai:

2021-07-09 Klaipėdos rajono Poškų VI telkinio smėlio išteklių naudojimo planas

Informuojame, kad prasideda Klaipėdos rajono Poškų VI telkinio smėlio išteklių naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas, kurio metu teikiami susipažinimui konkretizuoti sprendiniai. Visi procedūrų dokumentai yra pateikti TPDRIS paslaugoje Nr. S-VT-55-20-170. Taip pat informacija pateikta LGT prie AM interneto svetainėje.

Brėžiniai:

2021-07-08 Kaišiadorių rajono Žiežmarių telkinio smėlio ir žvyro išteklių dalies naudojimo plano

Informuojame, kad prasideda Kaišiadorių rajono Žiežmarių telkinio smėlio ir žvyro išteklių dalies rengimo baigiamasis etapas, kurio metu teikiami susipažinimui konkretizuoti sprendiniai. Visi procedūrų dokumentai yra pateikti TPDRIS paslaugoje Nr. S-VT-49-19-151. Taip pat informacija pateikta LGT prie AM interneto svetainėje.

Skaityti daugiau: 2021-07-08 Kaišiadorių rajono Žiežmarių telkinio smėlio ir žvyro išteklių dalies naudojimo plano

2021-06-09 Trakų rajono Serapiniškių smėlio ir žvyro telkinio II sklypo išteklių dalies naudojimo planas

Informuojame, kad prasideda Trakų rajono Serapiniškių smėlio ir žvyro telkinio II sklypo išteklių dalies naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas, kurio metu teikiami susipažinimui konkretizuoti sprendiniai. Visi procedūrų dokumentai yra pateikti TPDRIS paslaugoje Nr. S-VT-79-21-216. Taip pat informacija pateikta LGT prie AM interneto svetainėje.


Brėžiniai:

2021-06-03 Visagino savivaldybės Pasamanės ežero telkinio sapropelio išteklių naudojimo planas

Informuojame, kad prasideda Visagino savivaldybės Pasamanės ežero sapropelio išteklių naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas, kurio metu teikiami susipažinimui konkretizuoti sprendiniai. Visi procedūrų dokumentai yra pateikti TPDRIS paslaugoje Nr. S-VT-30-20-543. Taip pat informacija pateikta LGT prie AM interneto svetainėje.

Skaityti daugiau: 2021-06-03 Visagino savivaldybės Pasamanės ežero telkinio sapropelio išteklių naudojimo planas

2021-06-09 Klaipėdos rajono Šnaukštų-4 smėlio ir žvyro telkinio naujo ploto naudojimo planas

Informuojame, kad prasideda Klaipėdos rajono Šnaukštų-4 smėlio ir žvyro telkinio naujo ploto naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas, kurio metu teikiami susipažinimui konkretizuoti sprendiniai. Visi procedūrų dokumentai yra pateikti TPDRIS paslaugoje Nr. S-VT-55-21-13. Taip pat informacija pateikta LGT prie AM interneto svetainėje.


Brėžiniai: