2022-01-04 Klaipėdos rajono Glaudėnų telkinio smėlio ir žvyro išteklių dalies naudojimo plano  rengimo baigiamasis etapas

Informuojame, kad prasideda Klaipėdos rajono Glaudėnų telkinio smėlio ir žvyro išteklių dalies naudojimo plano  rengimo baigiamasis etapas, kurio metu teikiami susipažinimui konkretizuoti sprendiniai. Visi procedūrų dokumentai yra pateikti TPDRIS paslaugoje Nr. S-VT-55-21-636. Taip pat informacija pateikta LGT prie AM interneto svetainėje.

Skaityti daugiau: 2022-01-04 Klaipėdos rajono Glaudėnų telkinio smėlio ir žvyro išteklių dalies naudojimo...

2021-12-03 Kelmės rajono Maudžiorų žvyro telkinio išteklių dalies žemės gelmių naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas

Informuojame, kad prasideda Kelmės rajono Maudžiorų žvyro telkinio išteklių dalies žemės gelmių naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas, kurio metu teikiami susipažinimui konkretizuoti sprendiniai. Visi procedūrų dokumentai yra pateikti TPDRIS paslaugoje Nr. S-VT-54-21-317. Taip pat informacija pateikta LGT prie AM interneto svetainėje.

Skaityti daugiau: 2021-12-03 Kelmės rajono Maudžiorų žvyro telkinio išteklių dalies žemės gelmių naudojimo...

2021-11-22 VILNIAUS RAJONIO ZUJŪNŲ ŽVYRO TELKINIO II SKLYPO IŠTEKLIŲ DALIES NAUDOJIMO PLANAS

Informuojame, kad prasideda Vilniaus rajono Zujūnų žvyro telkinio II sklypo išteklių dalies naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas, kurio metu teikiami susipažinimui konkretizuoti sprendiniai. Visi procedūrų dokumentai yra pateikti TPDRIS paslaugoje Nr. S-VT-41-21-189. Taip pat informacija pateikta LGT prie AM interneto svetainėje.

Brėžiniai:

2021-10-04 Klaipėdos rajono Šnaukštų 2 smėlio ir žvyro telkinio išteklių dalies naudojimo planas

Informuojame, kad prasideda Klaipėdos rajono Šnaukštų 2 smėlio ir žvyro telkinio išteklių dalies naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas, kurio metu teikiami susipažinimui konkretizuoti sprendiniai. Visi procedūrų dokumentai yra pateikti TPDRIS paslaugoje Nr. S-VT-55-21-138. Taip pat informacija pateikta LGT prie AM interneto svetainėje.

Skaityti daugiau: 2021-10-04 Klaipėdos rajono Šnaukštų 2 smėlio ir žvyro telkinio išteklių dalies naudojimo planas

2021-11-16 Kupiškio rajono Šaukliškių II telkinio žvyro išteklių žemės gelmių naudojimo planas

Informuojame, kad prasideda Kupiškio rajonų Šaukliškių II telkinio žvyro išteklių  žemės gelmių naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas, kurio metu teikiami susipažinimui konkretizuoti sprendiniai. Visi procedūrų dokumentai yra pateikti TPDRIS paslaugoje Nr. S-VT-57-21-332. Taip pat informacija pateikta LGT prie AM interneto svetainėje.

Skaityti daugiau: 2021-11-16 Kupiškio rajono Šaukliškių II telkinio žvyro išteklių žemės gelmių naudojimo planas

2021-08-18 Vilniaus miesto savivaldybės Vaidegių telkinio smėlio ir žvyro išteklių naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas

Pradedamas Vilniaus miesto savivaldybės Vaidegių telkinio smėlio ir žvyro išteklių naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas. Taip pat dokumentai yra pateikti TPDRIS Nr. S-VT-13-19-648, bei LGT prie AM interneto svetainėje.

Brėžiniai:

2021-10-05 VILNIAUS APSKRITIES ŠIRVINTŲ IR UKMERGĖS RAJONŲ BAJORŲ TELKINIO DURPIŲ IŠTEKLIŲ DALIES NAUDOJIMO PLANAS

Informuojame, kad prasideda Vilniaus apskrities Širvintų ir Ukmergės rajonų Bajorų telkinio durpių išteklių dalies naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas, kurio metu teikiami susipažinimui konkretizuoti sprendiniai. Visi procedūrų dokumentai yra pateikti TPDRIS paslaugoje Nr. S-VT-00-16-496. Taip pat informacija pateikta LGT prie AM interneto svetainėje.

Skaityti daugiau: 2021-10-05 VILNIAUS APSKRITIES ŠIRVINTŲ IR UKMERGĖS RAJONŲ BAJORŲ TELKINIO DURPIŲ IŠTEKLIŲ DALIES...

2021-07-09 Klaipėdos rajono Poškų VI telkinio smėlio išteklių naudojimo planas

Informuojame, kad prasideda Klaipėdos rajono Poškų VI telkinio smėlio išteklių naudojimo plano rengimo baigiamasis etapas, kurio metu teikiami susipažinimui konkretizuoti sprendiniai. Visi procedūrų dokumentai yra pateikti TPDRIS paslaugoje Nr. S-VT-55-20-170. Taip pat informacija pateikta LGT prie AM interneto svetainėje.

Brėžiniai: